שאלות ותשובות


משלוח אקספרס מבטיח הגעה מהירה בתוך 24 שעות ולעיתים אפילו פחות. אנו רוצים לוודא שתקבלו את השירות הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר והכל במחיר סביר.
עם זאת ישנם מקומות כמו כפרים, קיבוצים, יישובי ד.נ וכן אחרים אשר הדואר מגיע אליהם למקום החלוקה ולא עד הבית, אותם מקומות, צריכים לקחת בחשבון ולהיות מוכנים לקחת את החבילה בהקדם ממקום החלוקה באזור מגורם.

מרגע השליחה, עד 24 שעות לערך – זהו זמן סביר שבו המוצרים אינם מתקלקלים. אם זאת ראוי להחזיקם בקירור. תוקף מוצרים הרגישים הוא עד חצי שנה.

הכמות שקיבלת במקור מספיקה ל-100 ליטר חלב. ל-10 ליטר, נא חלק בערך את הכמות ל-10.

כדורי אנזים ונוזל שווים בצורת פעולתם ושניהם טובים. כך שמועה זו אינה נכונה. בעבר היה ניתן להשיג את הכדורים בישראל, כיום לא. אצלנו ניתן להשיג את האנזים הנוזלי שלדעתנו גם טוב יותר ומדוע? מפני שיש גבינות שיש צורך ביותר אנזים ויש גבינות שפחות ,ההבדל הוא במספר במספר הטיפות, לעומת כדור שצריך להתחיל לחלק לרבעים ולעיתים ליותר.

תהליך הכנת הגבינה הוא תהליך שצריך להקפיד על מידות וכן לדעת לעשות רישום על כל גבינה שהנכם מייצרים, כדי שאם קוראת טעות תוכלו ללמוד ממנה, וכן שאם יוצאת גבינה בטעם חדש והיא טעימה, תוכלו לחזור
על ה”טעות” שממנה יצאה הגבינה הטעימה. 

ולתשובתנו לגבי מרירות: 
טעם מר מקורו בעודף קלציום או בעודף אנזים ואו באנזים פגום. אם קיבלתם טעם מר, כדאי לנסות להכין גבינה נוספת על מנת לברר מאיזה מאחת או יותר מהסיבות נתקלתם כמו כן להסתכל במחברת רישום הגבינות ולנסות להיזכר באם הייתה תקלה כלשהיא בזמן ההכנה.

אבקת חלב מלא גולמית/full cream היא בעצם אבקת חלב שמתאימה לגבינות ולגלידות, זה בעצם אותו הדבר בדיוק.

אנזים קיים בעולם במספר צורות: נוזל, אבקה, טבליה.

בארץ משתמשים בנוזל – וזה גם מה שאנו מוכרים באתר. לכמויות קטנות עדיף בנוזל כי יחסית יש יותר אפשרות לשלות בכמות הטיפות שכן כל טיפה חשובה.
בטבליה החלוקה יותר קשה שכן קשה לחתוך טבליה ל1/3 או 1/4.

ההבדל בין אבקת חלב פרה לכבשים היא כמו שאמרת בטעם ובמרקם של כל חלב ובייחוד של כל חלב בפני עצמו חלב כבשים הוא יותר שמן. אבקת חלב פרה שאצלנו באתר היא יבוא מהולנד ואבקת הכבשים תוצרת הארץ.

קלציום כלוריד הוא בעצם הסידן שיש לו 2 מטרות אחד לעזור בגיבון ובנתינת טעם, חומר בסיסי לכל תהליך ההגבנה. מייצב גבינות (מורכב ממספר חומרים של החברות המייצרות ורשום על זה פטנט) מיועד לגבינות רכות /יוגורט וכו’ שמוסיפים להם תוספות כמו פירות והם נוטים לאבד את המרקם שלהם ולכן מוסיפים להם מייצב כדי שיחזרו למרקם המקורי שהוא סמיך במקצת ולא נוזלי.

שאלות? דברו איתנו